Flex Dansstudio

Rooster

Korte cursussen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
vr vrijdag 09:30 10:15 peuterdans
Instromen kan weer vanaf januari 2019
van 21-09-2018
tot 30-11-2018
iedereen
2-4 jaar
Elena Dansstudio van Flex
za zaterdag 12:00 13:00 Hamlet, de familievoorstelling van het Theater Rotterdam
Specifiek op zoek naar jongens met kledingmaat 128 t/m 140
van 15-12-2018
tot 27-01-2019
alle niveaus
8-9 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving DatumNiveau Docent Locatie
vr vrijdag 09:30 10:15 peuterdans
Instromen kan weer vanaf januari 2019
van 21-09-2018
tot 30-11-2018
iedereen
2-4 jaar
Elena Dansstudio van Flex
za zaterdag 12:00 13:00 Hamlet, de familievoorstelling van het Theater Rotterdam
Specifiek op zoek naar jongens met kledingmaat 128 t/m 140
van 15-12-2018
tot 27-01-2019
alle niveaus
8-9 jaar
Anouk Dansstudio van Flex

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 15:30 16:15 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
15:30 16:30 dancemix
nieuw
iedereen
6-8 jaar
Danique Heidebloem
16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
17:15 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
iedereen
10-12 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
9-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
18:00 19:00 breakdance
basic
beginners
9-12 jaar
Luuk SportQube
wo woensdag 14:15 15:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
15:00 16:00 kinderballet
iedereen
6-7 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
16:00 17:00 kinderballet
iedereen
7-8 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
17:00 18:15 musical
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
do donderdag 15:45 16:45 streetdance
iedereen
6-8 jaar
Elena Dansstudio van Flex
16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
beginners
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
vr vrijdag 16:00 17:30 musical
productiegroep
beginners/intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
16:45 17:45 hiphop
beginners/intermediate
9-12 jaar
Sylvana Dansstudio van Flex
za zaterdag 09:15 10:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
10:00 11:00 kinderballet
iedereen
6-8 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
11:00 12:00 streetdance
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
17:15 18:30 klassiek ballet
voortgezet onderwijs
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
17:15 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
iedereen
10-12 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
18:30 19:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
9-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
17:45 18:45 moderne dans
voortgezet onderwijs
intermediate
14+
Manouk Dansstudio van Flex
18:00 19:00 breakdance
basic
beginners
9-12 jaar
Luuk SportQube
18:30 19:30 Vinyasa yoga
kleine zaal
iedereen
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
19:00 20:15 hiphop
advanced
advanced
14+
Luuk SportQube
20:15 21:30 moderne dans
intermediate/advanced
17+
Manouk SportQube
wo woensdag 17:00 18:15 musical
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
19:00 20:00 female hiphop
iedereen
14+
Sylvana SportQube
20:00 21:00 female hiphop
iedereen
16+
Sylvana SportQube
do donderdag 16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
beginners
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
17:45 18:45 modernjazz
nieuw
iedereen
13+
Elena Dansstudio van Flex
18:45 19:45 dance intens
Physical Dynamics Based
iedereen
13+
Elena Dansstudio van Flex
19:45 21:00 Vinyasa yoga
kleine zaal
intermediate
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
vr vrijdag 16:00 17:30 musical
productiegroep
beginners/intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
16:45 17:45 hiphop
beginners/intermediate
9-12 jaar
Sylvana Dansstudio van Flex
17:30 19:00 musical
productiegroep
intermediate
13-18 jaar
Rebekka Kleine zaal van Flex
17:45 18:45 hiphop
intermediate
13-18 jaar
Sylvana Dansstudio van Flex
18:45 20:00 dansgroep Flex to the Max
intermediate/advanced
14-18 jaar
Amanda Dansstudio van Flex
za zaterdag 11:00 12:00 streetdance
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 19:00 20:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
low impact
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
19:00 20:00 klassiek ballet
kleine zaal
beginners
18+
Romy Kleine zaal van Flex
20:15 21:15 bodycontrol
kleine zaal
iedereen
18+
Jasmijn Kleine zaal van Flex
20:15 21:30 klassiek ballet
intermediate/advanced
18+
Romy Dansstudio van Flex
21:30 22:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
18+
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 18:30 19:30 Vinyasa yoga
kleine zaal
iedereen
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
20:00 21:00 modernjazz
iedereen
30+
Surjati Dansstudio van Flex
20:15 21:30 moderne dans
intermediate/advanced
17+
Manouk SportQube
21:00 22:00 dancemix
iedereen
18+
Surjati Dansstudio van Flex
wo woensdag 19:30 20:45 jazzdance
advanced
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
20:00 21:00 female hiphop
iedereen
16+
Sylvana SportQube
20:45 21:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 19:45 20:45 jazzdance
beginners/intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
19:45 21:00 Vinyasa yoga
kleine zaal
intermediate
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
20:00 21:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
high impact
18+
Amanda SportQube
20:45 21:45 bodycontrol
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
21:00 22:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
low impact
18+
Amanda SportQube
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 15:30 16:15 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
15:30 16:30 dancemix
nieuw
iedereen
6-8 jaar
Danique Heidebloem
16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
17:15 18:30 klassiek ballet
voortgezet onderwijs
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
17:15 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
iedereen
10-12 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
18:30 19:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
19:00 20:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
low impact
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
19:00 20:00 klassiek ballet
kleine zaal
beginners
18+
Romy Kleine zaal van Flex
20:15 21:15 bodycontrol
kleine zaal
iedereen
18+
Jasmijn Kleine zaal van Flex
20:15 21:30 klassiek ballet
intermediate/advanced
18+
Romy Dansstudio van Flex
21:30 22:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
18+
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
9-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
17:45 18:45 moderne dans
voortgezet onderwijs
intermediate
14+
Manouk Dansstudio van Flex
18:00 19:00 breakdance
basic
beginners
9-12 jaar
Luuk SportQube
18:30 19:30 Vinyasa yoga
kleine zaal
iedereen
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
19:00 20:15 hiphop
advanced
advanced
14+
Luuk SportQube
20:00 21:00 modernjazz
iedereen
30+
Surjati Dansstudio van Flex
20:15 21:30 moderne dans
intermediate/advanced
17+
Manouk SportQube
21:00 22:00 dancemix
iedereen
18+
Surjati Dansstudio van Flex
wo woensdag 14:15 15:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
15:00 16:00 kinderballet
iedereen
6-7 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
16:00 17:00 kinderballet
iedereen
7-8 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
17:00 18:15 musical
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
19:00 20:00 female hiphop
iedereen
14+
Sylvana SportQube
19:30 20:45 jazzdance
advanced
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
20:00 21:00 female hiphop
iedereen
16+
Sylvana SportQube
20:45 21:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 15:45 16:45 streetdance
iedereen
6-8 jaar
Elena Dansstudio van Flex
16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
beginners
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
17:45 18:45 modernjazz
nieuw
iedereen
13+
Elena Dansstudio van Flex
18:45 19:45 dance intens
Physical Dynamics Based
iedereen
13+
Elena Dansstudio van Flex
19:45 20:45 jazzdance
beginners/intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
19:45 21:00 Vinyasa yoga
kleine zaal
intermediate
16+
Surjati Kleine zaal van Flex
20:00 21:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
high impact
18+
Amanda SportQube
20:45 21:45 bodycontrol
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
21:00 22:00 danceworkout
instroom elk moment mogelijk
low impact
18+
Amanda SportQube
vr vrijdag 16:00 17:30 musical
productiegroep
beginners/intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
16:45 17:45 hiphop
beginners/intermediate
9-12 jaar
Sylvana Dansstudio van Flex
17:30 19:00 musical
productiegroep
intermediate
13-18 jaar
Rebekka Kleine zaal van Flex
17:45 18:45 hiphop
intermediate
13-18 jaar
Sylvana Dansstudio van Flex
18:45 20:00 dansgroep Flex to the Max
intermediate/advanced
14-18 jaar
Amanda Dansstudio van Flex
za zaterdag 09:15 10:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
10:00 11:00 kinderballet
iedereen
6-8 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
11:00 12:00 streetdance
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex