Flex Dansstudio

Rooster

Cursussen

Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 15:30 16:15 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-13 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
ma maandag 17:30 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
selectiegroep
10-13 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
10-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 18:00 19:00 breakdance
iedereen
9-14 jaar
Luuk SportQube
wo woensdag 09:30 10:15 peuterdans
iedereen
2-4 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 14:15 15:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 15:00 16:00 kinderballet
iedereen
6-7 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 16:00 17:00 kinderballet
iedereen
7-8 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 17:00 18:15 musical
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
do donderdag 15:45 16:45 streetdance
iedereen
6-8 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
iedereen
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
vr vrijdag 09:30 10:15 peuterdans
iedereen
2-4 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 15:45 16:45 musical
NIEUW - iedereen
6-8 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 16:45 18:15 musical
productiegroep
intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
za zaterdag 09:15 10:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 10:00 11:00 kinderballet
iedereen
6-8 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 11:00 12:00 streetdance
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
selectiegroep
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-13 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
ma maandag 17:15 18:30 klassiek ballet
voortgezet onderwijs
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
ma maandag 17:30 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
selectiegroep
10-13 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
ma maandag 18:30 19:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
10-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 17:45 18:45 moderne dans
voortgezet onderwijs
intermediate
14+
Manouk Dansstudio van Flex
di dinsdag 18:00 19:00 breakdance
iedereen
9-14 jaar
Luuk SportQube
di dinsdag 18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
di dinsdag 19:00 20:00 hiphop
intermediate/advanced
intermediate/advanced
13+
Luuk SportQube
di dinsdag 20:00 21:15 moderne dans
intermediate/advanced
15+
Manouk SportQube
wo woensdag 17:00 18:15 musical
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 18:30 19:30 female hiphop
iedereen
14+
Sylvana Dansstudio van Flex
do donderdag 16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
iedereen
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 17:45 18:45 dance intens
Physical Dynamics
intermediate
12-20 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 18:45 19:45 dansgroep Flex to the Max
selectiegroep
14-20 jaar
Amanda Dansstudio van Flex
vr vrijdag 16:45 18:15 musical
productiegroep
intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 18:15 19:45 musical
productiegroep
intermediate
13-18 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
za zaterdag 11:00 12:00 streetdance
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
selectiegroep
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 19:00 20:00 bodyworkout
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 19:00 20:00 klassiek ballet
kleine zaal
beginners
18+
Romy Kleine zaal van Flex
ma maandag 20:00 21:15 klassiek ballet
intermediate
18+
Romy Dansstudio van Flex
ma maandag 21:15 21:45 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
18+
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
di dinsdag 19:45 20:45 modernjazz
iedereen
30+
Daphne Dansstudio van Flex
di dinsdag 20:45 21:45 bodycontrol
NIEUW - iedereen
18+
Daphne Dansstudio van Flex
wo woensdag 19:30 20:45 jazzdance
advanced
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
wo woensdag 20:45 21:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 19:45 20:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 20:45 21:45 bodycontrol
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
Dag Dag Begin Eind Omschrijving Niveau Docent Locatie
ma maandag 15:30 16:15 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 16:15 17:15 moderne dans
iedereen
9-13 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 16:30 17:30 streetdance
nieuw
iedereen
8-10 jaar
Danique Heidebloem
ma maandag 17:15 18:30 klassiek ballet
voortgezet onderwijs
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
ma maandag 17:30 18:30 dansgroep Bflex2dance
kleine zaal
selectiegroep
10-13 jaar
Anouk Kleine zaal van Flex
ma maandag 18:30 19:00 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
13-18 jaar
Romy Dansstudio van Flex
ma maandag 19:00 20:00 bodyworkout
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Anouk Dansstudio van Flex
ma maandag 19:00 20:00 klassiek ballet
kleine zaal
beginners
18+
Romy Kleine zaal van Flex
ma maandag 20:00 21:15 klassiek ballet
intermediate
18+
Romy Dansstudio van Flex
ma maandag 21:15 21:45 spitzen
in combinatie met klassiek ballet
iedereen
18+
Romy Dansstudio van Flex
di dinsdag 15:45 16:45 klassiek ballet
iedereen
8-10 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 16:45 17:45 klassiek ballet
iedereen
10-12 jaar
Jasmijn Dansstudio van Flex
di dinsdag 17:45 18:45 moderne dans
voortgezet onderwijs
intermediate
14+
Manouk Dansstudio van Flex
di dinsdag 18:00 19:00 breakdance
iedereen
9-14 jaar
Luuk SportQube
di dinsdag 18:45 19:45 moderne dans
intermediate
16+
Manouk Dansstudio van Flex
di dinsdag 19:00 20:00 hiphop
intermediate/advanced
intermediate/advanced
13+
Luuk SportQube
di dinsdag 19:45 20:45 modernjazz
iedereen
30+
Daphne Dansstudio van Flex
di dinsdag 20:00 21:15 moderne dans
intermediate/advanced
15+
Manouk SportQube
di dinsdag 20:45 21:45 bodycontrol
NIEUW - iedereen
18+
Daphne Dansstudio van Flex
wo woensdag 09:30 10:15 peuterdans
iedereen
2-4 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 14:15 15:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 15:00 16:00 kinderballet
iedereen
6-7 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 16:00 17:00 kinderballet
iedereen
7-8 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 17:00 18:15 musical
iedereen
8-10 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
wo woensdag 18:30 19:30 female hiphop
iedereen
14+
Sylvana Dansstudio van Flex
wo woensdag 19:30 20:45 jazzdance
advanced
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
wo woensdag 20:45 21:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 15:45 16:45 streetdance
iedereen
6-8 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 16:45 17:45 dance intens
Physical Dynamics Based
iedereen
9-12 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 17:45 18:45 dance intens
Physical Dynamics
intermediate
12-20 jaar
Elena Dansstudio van Flex
do donderdag 18:45 19:45 dansgroep Flex to the Max
selectiegroep
14-20 jaar
Amanda Dansstudio van Flex
do donderdag 19:45 20:45 jazzdance
intermediate
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
do donderdag 20:45 21:45 bodycontrol
instroom elk moment mogelijk
iedereen
18+
Jasmijn Dansstudio van Flex
vr vrijdag 09:30 10:15 peuterdans
iedereen
2-4 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 15:45 16:45 musical
NIEUW - iedereen
6-8 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 16:45 18:15 musical
productiegroep
intermediate
10-12 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
vr vrijdag 18:15 19:45 musical
productiegroep
intermediate
13-18 jaar
Rebekka Dansstudio van Flex
za zaterdag 09:15 10:00 kleuterballet
iedereen
4-6 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 10:00 11:00 kinderballet
iedereen
6-8 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 11:00 12:00 streetdance
iedereen
9-12 jaar
Anouk Dansstudio van Flex
za zaterdag 12:00 13:00 dansgroep Flexies
nieuw
selectiegroep
8-10 jaar
Anouk Dansstudio van Flex